HTML

NASZE SKŁADNIKI

 • Kolagen w proszku
 • KOLAGEN

  Kolagen jest jednym z najczęściej występujących białek w naszym organizmie. To naturalna substancja budulcowa włosów, skóry i paznokci. Białko to stanowi ok. 70 % składu naszej skóry. Składnik ten znajduje się także w mięśniach, kościach, więzadłach, ścięgnach, a nawet rogówce oka. Kolagen wspiera wygląd i prawidłową kondycję włosów, skóry i paznokci. Utrzymanie odpowiedniego poziomu tego białka w organizmie, sprzyja zachowaniu elastycznej, jędrnej i gładkiej skóry, mocnych paznokci, a także odżywionych, pełnych blasku włosów. Kolagen również spełnia rolę w funkcjonowaniu układu kostnego i chrzęstnego.


 

 • Co z wiekiem zmienia się w naszym organizmie?

  Naturalna produkcja kolagenu w naszym organizmie spada wraz z wiekiem, co powoduje utratę blasku i jędrności skóry, a także pogorszenie jej nawilżenia. Dochodzi też do osłabienia włosów czy zwiększenia łamliwości paznokci. Ilość kolagenu spada już po 25. roku życia. Codzienna dieta nie pozwala na dostarczenie wystarczającej ilości aminokwasów, niezbędnych do naturalnej syntezy kolagenu. Z pomocą przychodzi regularna suplementacja, która wspiera zachowanie pięknych włosów, skóry i paznokci. 

 • Kolagen do picia


 

 • Zalecana dawka kolagenu
 • Chcesz zgłębić swoją wiedzę o kolagenie?

  Dowiedz się więcej w naszej Strefie Wiedzy. Poznaj wpływ kolagenu na Twoją urodę oraz korzyści płynące z regularnej suplementacji. Odkryj naszą skarbnicę wiedzy!

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ