Nasza misja

Misja Vital Proteins
HTML

JESTEŚMY TU PO TO, BY POMÓC CI JAK NAJLEPIEJ WYKORZYSTAĆ KAŻDY DZIEŃ

Kolagen Vital Proteins naturalnie wspomaga organizm od wewnątrz, by czuć się lepiej i żyć pełniej. Piękno zaczyna się od środka, dlatego chcemy wesprzeć Cię w trosce o wygląd, a tym samym dobre samopoczucie. Staramy się wsłuchać w potrzeby naszych konsumentów - wierzymy, że dzięki temu będą w stanie cieszyć się każdym dniem. Naszą podróż rozpoczęliśmy w 2013 roku, dostarczając kolagen najwyższej jakości i tworząc produkty, które wspierają jego naturalną produkcję. 

Doświadczenie, które zdobyliśmy przez te lata pozwoliło nam zrozumieć, jak kluczową rolę odgrywa kolagen dla naszego organizmu. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z wiekiem naturalna produkcja tego białka zwalnia, co z kolei wpływa na zwiększone zapotrzebowanie na ten składnik. Wynika to z tego, że nasz organizm staje się mniej efektywny w jego syntezie. Z tego powodu chcemy zapewnić Ci ilość kolagenu, która pomoże Ci cieszyć się promiennym, młodzieńczym wyglądem. 

Nasz kolagen pozyskiwany jest z wysokiej jakości składników, bez wykorzystania środków chemicznych*. W Vital Proteins priorytetem jest jakość i bezpieczeństwo produktów, dlatego każdy z naszych suplementów poddawany jest testom przez niezależne, zewnętrzne laboratorium. W trosce o naszą planetę wykorzystujemy również opakowania wielokrotnego użytku, nadające się do recyklingu. Nasze produkty zawierają czysty kolagen w proszku, w formie łatwo przyswajalnych peptydów kolagenowych. Dzięki temu, że ma neutralny smak, możesz go dodać do dowolnego posiłku czy napoju, co czyni suplementację niezwykle łatwą i przyjemną.

Vital Proteins to więcej niż tylko marka. To holistyczne podejście do życia, które mówi, że każdy moment jest ważny i warto go wykorzystać. Wierzymy, że nasze ciało nie powinno być ograniczeniem, a katalizatorem, który pozwoli nam cieszyć się pełnią życia. Z tego powodu stworzyliśmy gamę produktów, które pomagają wydobyć wewnętrzne piękno - niezależnie od wieku czy stylu życia. Dzięki naszym produktom możesz wesprzeć kondycję swojej skóry, włosów i paznokci, zyskując oczekiwane rezultaty.

Jesteśmy tu dla Ciebie, aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać każdy dzień. W Vital Proteins pomożemy Ci wydobyć naturalne piękno. Zadbaj o siebie od środka i poczuj się Vital!

*Stosujemy proste techniki wykorzystujące oczyszczoną wodę, enzymy proteolityczne (naturalne substancje, które rozkładają białka) oraz gorące powietrze pod ciśnieniem.

  • 1 porcja kolagenu Vital Proteins
  • Smoothie z kolagenem